STEROWNIKI MOCY

Osiągi i wydajność AC Schnitzer

Wydajne, przyjazne środowisku i bezpieczne ulepszenia osiągów dla pojazdów BMW AC Schnitzer.


 Ulepszenie osiągów AC Schnitzer dla M6 Gran Coupé do 456 kW/620 km wraz z optyką silnika.

Gwarantowana i beztroska radość z jazdy
Eksperci tuningu z AC Schnitzer oferują Państwu więcej radości z jazdy dzięki bogatemu wyborowi ulepszeń dla pojazdów BMW. Począwszy od serii 1, a skończywszy na serii 7, dla wszystkich modeli serii X, modeli M-Power oraz Z4 opracowano wiele rozwiązań, aby wspomóc silnikom „w trasie” poprzez dodanie od 27 do 93 KM.

 

Elektroniczny moduł sterujący AC Schnitzer dla silników benzynowych.

Technologie tuningu silnika oraz ulepszania osiągów są tradycją AC Schnitzer. Korzystając z wieloletniego doświadczenia i wiedzy o inżynierii dźwięku określamy wszystkie parametry ważne dla osiągów oraz testujemy silniki w złożonych, symulowanych testach jazdy z długotrwałą obciążalnością, w warunkach zamkniętych, na torach testowych oraz w codziennych warunkach ruchu drogowego. Opracowywanie jest ukierunkowane na ulepszenie osiągów poprzez odczytywanie wszystkich istotnych informacji z silnika, zauważalnie zwiększając przyśpieszenie oraz elastyczność z optymalizowaną reakcją pojazdów BMW.

 

Ulepszenie osiągów AC Schnitzer dla M 135i do 265 kW/360 km wraz z optyką silnika.

Ponieważ w AC Schnitzer nie tylko radość z jazdy, ale także aspekt bezpieczeństwa jest kluczowym elementem filozofii, wszystkie produkty zostały opracowywane zgodnie z systemem kontroli jakości (DIN ISO 9001:2008) oraz testowane w TÜV (zgodnie z § 19 StVZO - w zależności od kraju).

 

Elektroniczny moduł sterujący AC Schnitzer dla silników diesla.

Dodatkowy elektroniczny moduł sterujący, który dzięki technologii „Plug-and-Play" może być szybko zainstalowany oraz aktywowany, działa równolegle z oryginalnym ECU i zapewnia beztroskie prowadzenie pojazdu. Inteligentna elektronika sterująca zczytuje wszelkie istotne informacje z silnika oraz zwiększa moc i moment obrotowy w założony sposób.

 

Naklejka AC Schnitzer (powlekana z tyłu) na tylne szyby

Baza oprogramowania jest stale aktualizowana przez ekspertów oraz posiada możliwość programowania online, diagnostyki i aktualizacji (modele benzynowe). Dla zachowania większego poziomu bezpieczeństwa wszystkie standardowe funkcje ochrony silnika są monitorowane. Ulepszenia osiągów AC Schnitzer włączają się jedynie w optymalnych dla silnika warunkach. W razie jakichkolwiek nieprawidłowości, jednostka wydajnych osiągów wyłącza się, aby zapobiec przeciążeniu silnika i mechanizmu napędowego.

 

W AC Schnitzer więcej mocy silnika oznacza więcej radości z jazdy, bez poczucia winy wobec środowiska. W prawie wszystkich silnikach standardowe zużycie oraz emisja CO2  pozostają  niezmienione w wyniku zysków z wydajności. Zwiększenie mocy ulepsza nawet wynik CO2/ km, a optymalizowana wydajność silnika pozwala na oszczędność paliwa.

 

Dla jeszcze większej radości z prowadzenia mamy dla Państwa dwuletnią gwarancję AC Schnitzer. Od momentu pierwszej rejestracji aż do 100,000 km (dla pojazdów M-Power, dwa lata lub 60,000 km), firma tuningowa z Aachen oferuje gwarancję na wszystkie części pominięte w gwarancji BMW. W dodatku posiadamy także możliwość rozszerzenia tejże gwarancji na 3 lata. Wybranie AC Schnitzer oznacza zagwarantowanie sobie pełnego zadowolenia – bez wyrzutów sumienia lub nieprzyjemnych niespodzianek.

To są właśnie zalety AC Schnitzer

Jedynie Oryginalne części z Certyfikatem oraz Hologramem.

 

Oryginalne ulepszenia osiągów AC Schnitzer można poznać po hologramie z numeracją na elektronicznym module sterującym, certyfikacie pochodzenia z tą samą numeracją jak na module, odznace stworzonej ze specjalnej stali dla części silnika oraz ostatecznie, poprzez powlekane nalepki na tylnych szybach.

Jeśli  otrzymaliście Państwo ulepszenia osiągów w tym zestawie, możecie być pewni -  jesteście właścicielami oryginalnego ulepszenia osiągów AC Schnitzer.

 

Pełen zestaw oryginalnych ulepszeń osiągów AC Schnitzer składa się z:

  • Elektronicznego modułu sterującego AC Schnitzer wraz z zespołem przewodów.
  • Certyfikatu pochodzenia z numeracją hologramową AC Schnitzer
  • Odznaki AC Schnitzer ze specjalnej stali dla części silnika.
  • Naklejki AC Schnitzer na tylne szyby, 2 sztuki

Rekordy

 

2007: AC Schnitzer GP3.10

 

2009: ACS3 3.5d Coupé

Czy wiedzieliście Państwo, że AC Schnitzer ustanowił dwa rekordy prędkości w jazdach alternatywnych dla pojazdów dopuszczonych do ruchu drogowego?
GP 3.10 GAS POWERED AC Schnitzer  jest najszybszym samochodem na świecie napędzanym LPG, a
335d Coupé AC Schnitzer  jest najszybszym samochodem z silnikiem diesla.

Tutaj możecie Państwo znaleźć wiele sukcesów i rekordów AC Schnitzer.

AC Schnitzer 99d

 

Najnowsze Osiągi „Effective Performance” zostały nazwane „AC Schnitzer 99d" (bazując na modelu BMW Z4 Roadster). 
Lekkie Coupé produkuje jednie 99 g/km CO2, zużywa 3.8 l ON na 100 km (średnio), posiada 190 km oraz rozpędza się do 235 km/h.

Dowiedz się więcej na temat produktów AC Schnitzer u naszych doradców - zapraszamy do kontaktu.