Z
AC Schnitzer oferuje ekskluzywne, produkowane na zamówienie komponenty dla pojazdów BMW. Prezentowane poniżej pojazdy nie są nowymi, opracowanymi przez nas modelami. Są one platformami technologicznymi dla naszych dodatkowych podzespołów. Dzięki elastycznemu systemowi modularnemu możemy zaoferować komponenty dla indywidualnych częściowych lub całkowitych przeróbek. Wszystkie części są precyzyjnie dobrane, a całkowite przeróbki dają największe efekty w optymalizacji osiągów pojazdu. W przypadku kompleksowej przebudowy pojazdu samochód zyskuje oryginalną, prestiżową nazwę i oznaczany jest logo AC-Schnitzer.


Mamy przyjemność powitać kolejnego członka rodziny BMW, co więcej, z szerokim wyborem produktów BMW Z4 AC Schnitzer. Specjaliści od tuningu z Aachen optymalizowali nowiutkiego klasyka BMW, który otrzymał szereg wyróżnień od prasy handlowej.


 

W drugiej generacji Z4, BMW odstąpiło od klasycznego dachu Roadstera. Nowe BMW Z4, którego sprzedaż rozpoczęła się w maju 2009 roku- zamiast swego materiałowego dachu posiada on zamykany dach sztywny, który powoduje, że jest on Roadsterem i Coupé w jednym.

Przed-Po

  

  

 
Dowiedz się więcej na temat produktów AC Schnitzer dla serii Z u naszych doradców, bądź na angielskiej lub niemieckiej stronie producenta.