X

AC Schnitzer oferuje ekskluzywne, produkowane na zamówienie komponenty dla pojazdów BMW. Prezentowane poniżej pojazdy nie są nowymi, opracowanymi przez nas modelami. Są one platformami technologicznymi dla naszych dodatkowych podzespołów. Dzięki elastycznemu systemowi modularnemu możemy zaoferować komponenty dla indywidualnych częściowych lub całkowitych przeróbek. Wszystkie części są precyzyjnie dobrane, a całkowite przeróbki dają największe efekty w optymalizacji osiągów pojazdu. W przypadku kompleksowej przebudowy pojazdu samochód zyskuje oryginalną, prestiżową nazwę i oznaczany jest logo AC-Schnitzer.

X1


Zwinność + Elegancja = Przyjemność. Według BMW, to równanie tworzy podstawę dla projektu nowego X1.

Od końca 2009 roku X1 jest najnowszym mile widzianym uzupełnieniem segmentu pojazdów kompaktowych i wnosi ze sobą do tej klasy charakterystyczną „radość z jazdy”. Tutaj możecie Państwo znaleźć szeroki zakres komponentów  AC Schnitzer dla BMW X1.

Przed-Po

  

  

X3


Nowe BMW X3, które jest dostępne u dealerów od jesieni 2010 roku jest wyjątkowo wszechstronne. Obecnie specjaliści od tuningu BMW z AC Schnitzer opracowali szeroki zakres akcesoriów, które sprawiają, że druga generacja SUV-ów wyróżnia się jeszcze bardziej. 

Przed-Po

  
  

X5

  
X5 (E70) oraz X5 LCI (E70)

BMW X5, ekstremalny sportowiec, jest bohaterem z napędem 4x4, szczególnie dobrze wypadającym na terenach miejskich, co powoduje, że wymaga on innych akcesoriów niż te, które posiada jako pojazd off-road. Ze swoją nową klasą, AC Schnitzer zaadoptował Sports Activity Vehicle (SAV) perfekcyjnie do jego naturalnego środowiska. Tak jak jego poprzednik, E70 jest wyjątkowo zwinnym pojazdem, pomimo swojego rozmiaru.


Przed-Po


  
  

X6


Przykuwa uwagę przy pierwszym spojrzeniu – zachęca to do przyjrzenia mu się bliżej. AC Schnitzer prezentuje nową stylizację i pakiet osiągów dla BMW X6. Nowe BMW X6 wywiera na użytkowniku szczególny typ magnetyzmu: nie tylko to, że jego podwozie perfekcyjnie trzyma się drogi, ale także to, że magicznie przyciąga uwagę. Wychodzi na to, że jest tylko jedno miejsce, gdzie fascynacja, dynamika oraz obecność pierwszego Sports Activity Coupé (SAC) mogą zostać połączone - warsztaty AC Schnitzer w Aachen. Rezultatem jest arcydzieło pod względem wizualnym, jak i technicznym, które tylko potęguje rdzeń zalet X6.


Przed-Po


  
  

Dowiedz się więcej na temat produktów AC Schnitzer dla serii X u naszych doradców, bądź na angielskiej lub niemieckiej stronie producenta.