6

AC Schnitzer oferuje ekskluzywne, produkowane na zamówienie komponenty dla pojazdów BMW. Prezentowane poniżej pojazdy nie są nowymi, opracowanymi przez nas modelami. Są one platformami technologicznymi dla naszych dodatkowych podzespołów. Dzięki elastycznemu systemowi modularnemu możemy zaoferować komponenty dla indywidualnych częściowych lub całkowitych przeróbek. Wszystkie części są precyzyjnie dobrane, a całkowite przeróbki dają największe efekty w optymalizacji osiągów pojazdu. W przypadku kompleksowej przebudowy pojazdu samochód zyskuje oryginalną, prestiżową nazwę i oznaczany jest logo AC-Schnitzer.


ACS6 Coupé.

F13 jest podstawowym oznaczeniem modelu trzeciej generacji BMW serii 6 Coupé, który został oficjalnie zaprezentowany w październiku 2012 roku. Specjaliści od tuningu z Aachen podjęli się tego projektu z głęboką wrażliwością oraz wiedzą techniczną po to, by przemienić nową „gwiazdę na niebie Coupé” (cytując magazyn GQ) w prawdziwy pojazd AC Schnitzer.

Przed-Po

  

  

Dowiedz się więcej na temat produktów AC Schnitzer dla serii 6 u naszych doradców, bądź na angielskiej lub niemieckiej stronie producenta.