2
AC Schnitzer oferuje ekskluzywne, produkowane na zamówienie komponenty dla pojazdów BMW. Prezentowane poniżej pojazdy nie są nowymi, opracowanymi przez nas modelami. Są one platformami technologicznymi dla naszych dodatkowych podzespołów. Dzięki elastycznemu systemowi modularnemu możemy zaoferować komponenty dla indywidualnych częściowych lub całkowitych przeróbek. Wszystkie części są precyzyjnie dobrane, a całkowite przeróbki dają największe efekty w optymalizacji osiągów pojazdu. W przypadku kompleksowej przebudowy pojazdu samochód zyskuje oryginalną, prestiżową nazwę i oznaczany jest logo AC-Schnitzer.
 


Są już dostępne pierwsze kombinacje felg dla serii 2.


Wszyscy Państwo, którzy zaznali już przyjemności związanej z prowadzeniem modelu serii F22, mogą czuć się szczęśliwcami. Pozostałych zachęcamy do zaplanowania swojego spotkania z serią 2 w najbliższym czasie. Naprawdę warto!

Seria 2 AC Schnitzer znajduje się już w naszym dziale techniki i rozwoju. Nasi inżynierzy, projektanci oraz technicy całym swoim sercem poświęcają się szczegółowo zakresowi produktów składających się na ulepszenia osiągów, układów wydechowych, rozwiązań w zakresie zawieszenia, komponentów aerodynamicznych oraz akcesoriów dla wnętrza pojazdu. Będziemy Państwa informować o naszych postępach!

Posiadamy już połączenia kół i opon różnych typów do 20 cali.

Przed-Po

  

  

Dowiedz się więcej na temat produktów AC Schnitzer dla serii 2 u naszych doradców, bądź na angielskiej lub niemieckiej stronie producenta.