AKCESORIA

 BLAKEN oraz AC Schnitzer udoskonalają połączenie Zegarek-Samochód

 

Źródło zdjęcia: BLAKEN

Menden/ Aachen. Co mają ze sobą wspólnego wysokiej jakości zegarki i samochody? Oba reprezentują luksus, który powinien odzwierciedlać charakter kupującego.

Tak indywidualnie dopasowywane modele jak te, produkowane przez producenta zegarków BLAKEN oraz specjalistę od tuningu AC Schnitzer, są zawsze na czasie. Podczas gdy BLAKEN wyspecjalizował się w zegarkach Rolex, AC Schnitzer skoncentrował się na modelach BMW i MINI. 

 

Źródło zdjęcia: BLAKEN

„Aby pomóc naszym klientom zakupić pasujący do nich zegarek i auto, ostatnimi czasy weszliśmy we współpracę z AC Schnitzer”, powiedział Hendrik Jürgens założyciel oraz Dyrektor Generalny firmy BLAKEN. „Na przykład, każdy kto kupuje ACS6 Gran Coupé ma teraz także możliwość zamówienia BLAKEN Explorer II z oznaczeniem AC Schnitzer”.

„Możemy także stworzyć pasujący odpowiednik na nadgarstek dla każdego innego modelu”, dodaje Rainer Vogel, Dyrektor Generalny AC Schnitzer. Dzięki temu, koneserzy samochodów i zegarków mają możliwość posiadania dwóch pasujących do siebie modeli luksusowych, które przyciągają uwagę zarówno na drodze, jak i na nadgarstku.

Osiągi w Glinie

 

Źródło zdjęcia: BLAKEN

Zarówno tarcza zegarka BLAKEN Explorer II jak i powiązany z nim połysk samochodu AC Schnitzer są koloru matowej gliny. Prawdziwi fani tuningu naciskają jednak na coś więcej niż tylko wyszukany wygląd: osiągi także się liczą. Ze swoim ACS6 Gran Coupé, AC Schnitzer całkowicie zreinterpretował 6 serię BMW. Ulepszył także osiągi do 360 km, są tu też nowe podwójne sportowe tłumiki, inny układ hamulcowy i zestaw modyfikacji zewnętrznych. W zależności od modelu bazowego, firma dołącza także przedni spoiler, tylni rozpraszacz oraz rozszerzenie tylnego zderzaka.


Źródło zdjęcia: BLAKEN

Podobnie, BLAKEN Explorer II został wyposażony w oszałamiająco piękne wykończenie powierzchni. Dzięki procesowi węglowemu, jak w przypadku diamentów, materiał, z którego zegarek jest zrobiony jest osiem razy twardszy niż zwykła stal zegarkowa. Razem z tarczą, której nadano nowy styl świecący w kolorze gliny, zegarek jest idealną parą dla ACS6 Gran Coupé i dodatkowo jest wyposażony na każdą przygodę.

Cena za AC Schnitzer BLAKEN Explorer II to 12.750 € z 23% VAT. Może on być zamówiony jedynie poprzez BLAKEN. 

Dowiedz się więcej na temat produktów AC Schnitzer u naszych doradców - zapraszamy do kontaktu.